Masażery Faraon

Koncepcja podstawowa konstrukcji masażera „Faraon” opiera się na abstrakcyjnej strukturze trójgraniastej piramidy, która, będąc preludium dla piramidy czterograniastej, dziedziczy jej terapeutyczne właściwości.

Zaprojektowany z wytrzymałego ekologicznego polimeru, eliminującego efekt elektryzowania podczas użytkowania. Masażer „Faraon” podczas zabiegu masażu utrzymuje korzystną strukturę pola, szczególnie istotną podczas masażu obszaru głowy.

Masażery Faraon
Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Masażer „Faraon” – kształt

Masażer „Faraon” to starannie dobrany, eksperymentalnie stworzony kształt geometryczny, przypominający figurę molekuły gazu metanu. Dodatkowe wypustki na powierzchniach masujących (w formie różnorodnych wypustek: półkul, stożków z zaokrąglonymi wierzchołkami) transformują każdą sferę w doskonale ułożoną piramidę. Te dodatkowe elementy zwiększają skuteczność i jakość korzyści płynących z użytkowania masażera.

Na szczycie masażera widnieje „korona”, podnosząca jego unikalność. Jej kształt jest miniaturą czworościanu, z jednym z ramion skierowanym w taki sposób, że wszystkie wypustki znajdują się w jednej linii.

Masażer „Faraon” – rodzaje masażu

Masaż ogólny: Ten rodzaj masażu pozytywnie wpływa na cały organizm, harmonizując wszystkie jego systemy. Masaż głęboki i intensywny (na poziomie 3 i 4 stopnia intensywności) przynosi korzystne rezultaty po 5-7 minutach, podczas gdy relaksacyjny masaż (na poziomie 1 i 2 stopnia intensywności) sprzyja relaksowi w ciągu 15 minut.

Masaż lokalny: Masaż skupiony na konkretnych obszarach ciała wpływa korzystnie na odpowiednie systemy organizmu, normalizując pracę narządów wewnętrznych zależnie od obszaru masażu.

Masaż punktowy: Jest to technika wykorzystywana w refleksoterapii, działająca na biologicznie aktywne punkty. Masażowanie poszczególnych grup mięśni lub stref na dłoniach i stopach (metoda „Su Jok”) za pomocą wypustek masażera lub promieni „korony” umożliwia precyzyjne oddziaływanie na odpowiadające danemu narządowi obszary.

Masaż antycellulitowy: Zastosowanie masażera „Faraon” w masażu antycellulitowym, wykonywanym w kierunku od kolana do biodra i na obszarach zmienionych chorobowo, przy intensywności na poziomie 3 i 4, usuwa cellulit, stymuluje krążenie krwi, wzmacnia skórę i mięśnie oraz sprzyja ich regeneracji. Przed takim masażem zaleca się nagrzanie ciała (np. kąpiel).