ARION

lepsza forma

Po tysiącach godzin nagranego materiału biegowego jedno stało się dla firmy ARION jasne. Biegacze są wyjątkowo unikalni. Różnią się techniką, kształtem ciała, filozofią i nieskończoną liczbą opcji i kombinacji produktów.

Każda analiza biomechaniczna, którą przeprowadza, pokazuje miliony możliwych wariacji, które składają się na każdego biegacza. Ukazując nie tylko to, jak bardzo różnimy się od siebie, ale także jak bardzo zmieniamy się z czasem jako jednostki.

Każdy przebiegnięty przez nas bieg jest inny niż poprzedni, a my nigdy nie jesteśmy tym samym biegaczem. Więc co jest naprawdę najważniejszym elementem biegania? Reżim treningowy? Filozofia ruchu? Najnowszy sprzęt?

Firma ARION uważa, że powinno rozpocząć się od lepszego zrozumienia samego siebie, swojej wyjątkowej tożsamości biegowej, produkując sprzęt, który to umożliwia.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

lepsza forma

Ekosystem ARION

Platforma ARION Ecosystem opiera się na przełomowej inteligencji danych i silniku AI, który staje się silniejszy i mądrzejszy z każdym biegiem w parze inteligentnych wkładek ARION. W połączeniu z badaniami i ekspertyzą z renomowanych instytucji, to właśnie pozwala generować ogromną wiedzę i obsesję na temat biegania i ruchu.

Nowe rozumienie ruchu stwarza niesamowite możliwości dla przemysłu biegowego, niezależnie od tego, czy nosisz, sprzedajesz czy tworzysz buty i sprzęt biegowy.

Marka ARION stworzyła trzy innowacyjne produkty, które pomagają rozwiązywać problemy na każdym poziomie przemysłu biegowego: ARIONCOACH, ARIONHUB i ARIONSTUDIO.

ARIONCOACH pomaga odkryć Twoje idealne biegi.

ARIONHUB odkrywa Twoje idealne wybory.

ARIONSTUDIO tworzy Twoje idealne buty.