Compex

lepsza forma

Podróż marki Compex rozpoczęła się w 1986 roku, gdy ABB-BCC Secheron, wiodąca firma zajmująca się elektroniką i technologią przemysłową, utworzyła spółkę zależną MediCompex SA w Genewie w Szwajcarii. W 1988 roku powstał pierwszy komputerowy kieszonkowy trener mięśniowy, nazwany Compex. Od tamtej pory Compex dostarcza klinicznie sprawdzone i wiodące na rynku elektrostymulatory mięśni sportowcom i entuzjastom sportu na całym świecie.

Od tamtej pory Compex stał się światowym liderem w dziedzinie przenośnych elektrostymulatorów mięśni, które pomagają poprawić wydajność i regenerację w sporcie. Technologia stymulacji mięśni, która jest flagowym produktem Compex, jest niezbędna dla specjalistów z dziedziny opieki zdrowotnej i najbardziej wymagających sportowców. Jest to teraz powszechnie znana technika treningowa, oparta na wiedzy specjalistów, wykorzystywana do przygotowania fizycznego, regeneracji mięśni, zapobiegania urazom i leczenia bólu w sporcie. Wspierane przez badania kliniczne potwierdzające jej skuteczność, elektrostymulatory mięśni Compex należą do kategorii urządzeń medycznych klasy II i spełniają wymagania europejskiej normy medycznej 93/42 EEC.

Oferta produktów Compex poszerzyła się. Oprócz gamy elektrostymulatorów mięśniowych i pasów CoreBelt, obejmuje również serię produktów ortopedycznych, urządzeń terapeutycznych, w tym pistoletów do masażu, bezprzewodowych butów do kompresji, taśm do kinesiotapingu i wiele więcej.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

lepsza forma

Elektrostymulatory Compex

Najnowocześniejsze elektrostymulatory mięśni Compex zostały zaprojektowane w celu optymalizacji treningu i regeneracji, a ich skuteczność została potwierdzona w badaniach klinicznych. Sportowcy o różnym stopniu zaawansowania mogą z nich korzystać do przygotowania fizycznego, regeneracji mięśni i leczenia bólu w sporcie oraz fitness'ie. Są one łatwe w obsłudze dzięki aplikacji Compex Coach i pozwalają na trening w domu, pracy, czy podczas wyjazdów. Compex oferuje elektrostymulatory przewodowe, jak i bezprzewodowe, posiadające od 10 do 40 programów.

Pistolety do masażu Compex

Masażery Compex Fixx™ zapewniają masaż tkanki głębokiej dla obolałych i przepracowanych mięśni. W ofercie Compex znajdziesz 2 różne masażery, stworzone do rozluźnienia mięśni: Fixx™ 1.0 i Fixx™ 2.0. Można także znaleźć dodatkowe akcesoria do Fixx, w tym dodatkowe końcówki i baterie. Fixx™ 1.0 to produkt średniozaawansowany. Posiada 3 prędkości i 3 różne pozycje ramienia, umożliwiające łatwiejszy dostęp do większej liczby mięśni. Jest wyposażony w 1 końcówkę, ale jest kompatybilny z dodatkowymi czterema, które można dokupić. Fixx™ 2.0 to najlepszy na rynku pistolet do masażu marki Compex. Oferuje 5 różnych prędkości, 3 pozycje ramienia i jest wyposażony we wszystkie 5 końcówek. Posiada również 2-krotnie większą moc niż Fixx™ 1.0.

Compex CoreBelt

Seria pasów Compex CoreBelt składa się z trzech wysokiej jakości pasów stymulujących mięśnie, zaprojektowanych w celu pomocy w budowaniu mocniejszego i bardziej wyrzeźbionego centrum ciała. Są one kontrolowane przez łatwą w użyciu aplikację i oferują możliwość jednoczesnej stymulacji mięśni brzucha i dolnej części pleców. Wersje 1.0, 3.0 i 5.0 posiadają wiodącą na rynku szwajcarską technologię elektrostymulacji mięśni Compex, która ma udowodnione wyniki, potwierdzone badaniami klinicznymi. CoreBelt 1.0 oferuje 2 programy i daje możliwość jednoczesnego wzmacniania mięśni brzucha i dolnej części pleców, co przyczynia się do poprawy stabilności centrum ciała. CoreBelt 3.0 oferuje szkolenie z kontrolą za pomocą aplikacji, z 6 celami stymulacji mięśni i coachingiem w aplikacji. CoreBelt 5.0 oferuje 9 celów stymulacji mięśni z kontrolą za pomocą aplikacji, w tym 1 program masażu i 1 program uśmierzania bólu.

Buty do drenażu limfatycznego Compex

Bezprzewodowe buty kompresyjne Compex Ayre™ zostały zaprojektowane z myślą o regeneracji zmęczonych mięśni nóg po treningu lub aktywności rekreacyjnej, pomagając Ci być gotowym do pełnej aktywności następnego dnia.

Stabilizatory Compex

Seria Trizone, Bionic & 5MM jest idealna dla osób, które chcą zapobiegać kontuzjom i wspierać części ciała podczas ćwiczeń. Inne, takie jak seria ColdForm, są idealne do ogrzewania / chłodzenia dotkniętej okolicy w celu przyspieszenia procesu regeneracji.