Power Plate

lepsza forma

Historia Power Plate to opowieść o odkrywaniu nowych obszarów i poszerzaniu wiedzy na temat ćwiczeń, zdrowia i potencjału ludzkiego. Od programów kosmicznych po elitarnych sportowców, od osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim odzyskującej zdolność chodzenia, po przeciętnego ćwiczącego – Power Plate oferuje bezpieczne i włączające programy dla aktywnej populacji oraz osób starszych.

Wibracje całego ciała zostały po raz pierwszy wykorzystane przez kosmonautów w celu zwalczania utraty masy mięśniowej i kości, spowodowanej długotrwałym pobytem w stanie nieważkości. Dziś Power Plate kontynuuje rozwijanie tej technologii, tworząc produkty i programy treningowe, które dostarczają rozwiązania treningowe dla zawodowych drużyn sportowych, placówek medycznych, klubów zdrowia, studiów fitness oraz osób na całym świecie.

Platforma wibracyjna Power Plate wywołuje natychmiastowe skurcze mięśni, co przekłada się na poprawy w sile, równowadze, elastyczności, kontroli postawy, krążeniu i koordynacji.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

lepsza forma

Power Plate

Power Plate używa technologii PrecisionWave™, która przesyła drobne wibracje przez twoje ciało - nawet do 50 razy na sekundę. Te mikro wibracje aktywują więcej mięśni, spalają więcej kalorii, poprawiają krążenie i pomagają w regeneracji mięśni. Power Plate jest używany przez Marka Wahlberga, Serenę Williams, zawodowych sportowców, lekarzy, a nawet kierowców Formuły 1. Zespół inżynierów w Power Plate dostarcza innowacyjnej technologii w dziedzinie wibracji całego ciała od ponad 22 lat. Inżynierowie w Power Plate są zafascynowani poprawianiem i doskonaleniem sprzętu tej światowej klasy marki.

Aktywuj więcej włókien mięśniowych

Wibracyjna powierzchnia Power Plate faktycznie zmusza twoje ciało nie tylko do walki z grawitacją, ale także do walki z wibracjami. Niezależne badania wykazały, że trening na Power Plate aktywuje nawet o 138% więcej włókien mięśniowych w porównaniu z treningiem standardowym (The American Chiropractor). Wykorzystaj moc mikro wibracji, aby zaangażować większą liczbę mięśni i osiągnąć lepsze rezultaty.

Spalaj więcej kalorii

Ćwiczenie na wibracyjnej powierzchni aktywuje więcej mięśni, co z kolei spala więcej kalorii. Wykonanie tego samego treningu na Power Plate może zwiększyć ilość spalonych kalorii nawet o 50%, zgodnie z niezależnymi badaniami (European Association for the Study of Obesity). Spalanie większej liczby kalorii nie musi oznaczać dłuższego czasu spędzonego na siłowni czy dłuższych biegów, może to być tak proste, jak wykonanie swojego zwykłego treningu na Power Plate.

Popraw krążenie

Drobne wibracje przechodzące przez twoje ciało poprawiają dostarczanie składników odżywczych i tlenu do komórek, wspierając ich funkcjonowanie. Wiele badań wykazało, że wibracje całego ciała zwiększają przepływ krwi w skórze. Wzrost przepływu krwi w skórze może również pomóc w zmniejszeniu widoczności cellulitu. Umieszczenie swojego ciała na platformie Power Plate przez 5 minut może natychmiast pomóc w poprawie krążenia w całym Twoim ciele.

Zwiększ gęstość kości

Całkowite wibracje ciała to technologia, która została po raz pierwszy opracowana przez naukowców w drugiej połowie XX wieku jako sposób na zmniejszenie utraty gęstości kości i zaniku mięśni u astronautów wystawionych na warunki nieważkości. Grawitacja wywiera ciągłe obciążenie na układ kostny, co powoduje, że kości utrzymują określoną gęstość. Wykonywanie ćwiczeń na Power Plate zwiększa to obciążenie na kościach, pomagając zwiększyć gęstość kości. W niezależnym badaniu 116 kobiet, grupa korzystająca z Power Plate odnotowała wzrost gęstości mineralnej kości kręgosłupa o 4,3%, podczas gdy grupa, która nie korzystała z Power Plate, straciła 1,9% gęstości mineralnej kości.

Regeneracja mięśni i złagodzenie bólu

Ludzie polegają na Power Plate, aby pomóc im szybciej się zregenerować. Po prostu umieszczenie bolesnego obszaru na powierzchni platformy Power Plate sprawia, że klienci zgłaszają natychmiastową ulgę. Kojące wibracje pomagają zwiększyć przepływ krwi, co z kolei może pomóc skrócić czas regeneracji mięśni. Power Plate jest używany przez sportowców i lekarzy w celu złagodzenia bólu i poprawy regeneracji mięśni.

Nie wszystkie wibracje są takie same

Zespół inżynierów Power Plate zbudował technologię wibracji, znanej również jako technologia PrecisionWave™. Power Plate nie wibruje po prostu w górę i w dół. To, co może być trudne do zauważenia dla ludzkiego oka, to fakt, że powierzchnia w rzeczywistości wibruje w wielu kierunkach (wibracja trójrzędowa). Technologia ta idzie jeszcze dalej, aby przekształcić te wibracje wielokierunkowe w określoną częstotliwość. Inżynierowie z Power Plate znaleźli idealne połączenie częstotliwości mikrowibracji i ruchu kierunkowego, które mogą dostarczyć najbardziej optymalnych rezultatów.