POWERbreathe

lepsza forma

Od momentu jego opracowania w latach 90., trener oddechowy POWERbreathe IMT jest obecnie używany na całym świecie – zarówno przez zawodowych sportowców, jak i ciężko chorych pacjentów, a także przez wszystkich pomiędzy nimi.

Trener oddechowy POWERbreathe wzmacnia mięśnie oddechowe za pomocą treningu oporowego. Urządzenie do treningu oddechowego często nazywane jest „hantlem dla przepony”. Wykorzystaj trenażer oddechowy przez 30 oddechów dwa razy dziennie i zauważ korzyści w ciągu 4-6 tygodni.

Urządzenie do Treningu Mięśni Wdechowych (IMT) zmniejsza zmęczenie oddechowe i zwiększa wytrzymałość oddechową u szerokiej gamy osób, co jest naukowo udowodnione. Od pacjentów z chorobami układu oddechowego po zawodowych sportowców – każdy może skorzystać z naszego urządzenia do ćwiczeń oddechowych.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

lepsza forma

Jak trener oddechowy wzmacnia mięśnie?

Trener oddechowy POWERbreathe wzmacnia mięśnie wdechowe za pomocą techniki zwanej treningiem oporowym. Twoje mięśnie wdechowe to mięśnie, których używasz podczas wdychania powietrza.

Urządzenie stwarza opór podczas wdechu, co sprawia, że twoje mięśnie oddechowe pracują ciężej. Możesz to porównać do używania obciążonych hantli do wzmacniania mięśni bicepsów. Dlatego POWERbreathe IMT często jest nazywany "hantlem dla twojej przepony".

Podczas wykonywania treningu oddechowego z POWERbreathe zauważysz, że musisz bardziej się wysilić, aby wdech było głębszy. To efekt treningu oporowego działającego na mięśnie oddechowe, których używasz do wdechu. Są to przede wszystkim mięśnie przepony - główny mięsień oddechowy, oraz mięśnie międzyżebrowe.

Tak jak używałbyś cięższej hantli, gdyby siła twoich bicepsów się poprawiała, możesz zwiększyć opór na urządzeniu do treningu oddechowego, gdy siła twojego oddechu się poprawia.

Jak często powinieneś używać trenera oddechowego?

Powinieneś używać swojego trenera oddechowego na 30 oddechów, dwa razy dziennie - najlepiej rano i wieczorem.

Na podstawie badań naukowych ustalono protokół POWERbreathe, który podkreśla najlepszy sposób korzystania z urządzenia do oddechu w celu osiągnięcia pożądanych efektów.