TensCare

lepsza forma

TensCare dąży do dostarczania produktów, które budzą zaufanie u klientów i polecają swojej rodzinie i przyjaciołom, a także produktów, które lekarze będą polecać swoim pacjentom. TensCare Ltd dostarcza niezawodne, bezpieczne, skuteczne i wolne od leków rozwiązania, które poprawią jakość życia wszystkich użytkowników, pomagając im poczuć się lepiej w sposób naturalny.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

lepsza forma

Fitness i regeneracja

Seria TensCare do fitnessu i regeneracji zawiera urządzenia TENS, EMS, IFT i MIC zaprojektowane do poprawy napięcia mięśniowego oraz ogólnego wyglądu fizycznego, wspierania podczas i po treningu w siłowni lub sporcie, oraz zapewniania ulgi w bólu, masażu, rehabilitacji i gojeniu się ran po treningu i kontuzjach.

Wszystkie urządzenia z tej kolekcji nadają się zarówno do użytku domowego, jak i profesjonalnego.

Urządzenia dla matek

Seria dla matek obejmuje urządzenia TENS dla ciężarnych, laktatory, ćwiczenia kegla i wiele innych innowacyjnych produktów, które wspierają Cię od ciąży, przez poród, aż do macierzyństwa. TensCare przez ostatnie 25 lat pozostaje najbardziej zaufaną marką urządzeń TENS dla kobiet ciężarnych, z milionami sprzedanych egzemplarzy. Bezpieczne dla matki i dziecka, potwierdzone klinicznie.