TriggerPoint

lepsza forma

TriggerPoint to renomowana marka specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości produktów służących do regeneracji mięśni i poprawy zdrowia ogólnego. Celem TriggerPoint nie jest jedynie projektowanie innowacyjnych produktów, ale również zapewnienie wszechstronnej edukacji, która umożliwi wszystkim zainteresowanym osiągnięcie najlepszych rezultatów.

Produkty TriggerPoint są starannie zaprojektowane, aby pomóc w łagodzeniu napięcia mięśniowego, poprawie elastyczności i ogólnej wydajności ciała. Wykorzystują one zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania, które są efektywne i bezpieczne w użytkowaniu.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

lepsza forma

Wałki do masażu TriggerPoint

Wałki do masażu (Foam Rollers) marki TriggerPoint zostały zaprojektowane tak, aby naśladować odczucie dłoni masażysty, dzięki czemu skupiają się na wybranych partiach ciała i łagodzą zmęczone mięśnie. Lekkie, przenośne i kompaktowe, wałki TriggerPoint mogą być używane gdziekolwiek się znajdujesz - w domu, na siłowni czy w podróży. Kolekcja wałków do masażu oferuje pełen zakres opcji samodzielnej pielęgnacji, które są dostosowane do Twojego poziomu komfortu, doświadczenia z masażem i potrzeb fizycznych.

Wałki wibracyjne TriggerPoint

Masaż wibracyjny pomaga złagodzić napięcie mięśniowe i przyspiesza regenerację. Wibracje sprzyjają szybszemu zwiększeniu krążenia krwi niż w przypadku wałka niewibrującego. Każdy z produktów TriggerPoint oferuje wiele prędkości, aby dostosować masaż przed lub po aktywności fizycznej. Zredukuj uczucie zakwasów i sztywności na plecach, nogach lub w dowolnym miejscu, gdzie potrzebujesz ulgi, dzięki produktom do masażu wibracyjnego TriggerPoint.

Piłki do masażu TriggerPoint

Seria piłek do masażu TriggerPoint zapewnia głębokie uciskanie tkanek, co pozwala szybko i bezpośrednio złagodzić bóle, dolegliwości i zmęczenie mięśni. Zaprojektowane tak, aby naśladować nacisk dłoni masażysty, piłki do masażu TriggerPoint są idealne do celowanego działania na napięcia i redukcję dyskomfortu w małych mięśniach lub trudno dostępnych obszarach.

Masażery ręczne TriggerPoint

Samokontrolowane naciskanie dla natychmiastowej, komfortowej ulgi. Celowane, głęboko działające rolki i masażery ręczne umożliwiają uciskanie mięśni, łagodzenie dolegliwości i przyspieszanie procesu regeneracji. Od podeszw stóp po szyję, znajdź ulgę, dzięki gamie masażerów ręcznych TriggerPoint.