Omegawave

lepsza forma

Omegawave specjalizuje się w tworzeniu rozwiązań do zarządzania treningiem i wydajnością, zapewniając sportowcom, drużynom i trenerom szybszy sposób na maksymalizację wyników, jednocześnie unikając kontuzji i przetrenowania.

Dzięki produktom Omegawave, sportowcy mogą szybko, bez stresu i nieinwazyjnie ocenić, jak ich ciało reaguje na wcześniejszy wysiłek, jednocześnie zdobywając wgląd w optymalizację swojej następnej sesji treningowej. Regularne oceny przy użyciu Omegawave można łatwo zintegrować w każdym procesie treningowym, aby dostarczyć trenerom danych w czasie rzeczywistym oraz kluczowych informacji o fizjologicznych parametrach ich sportowców.

Pokaż filtrowanie

Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

lepsza forma

OMEGAWAVE COACH & COACH+

Dla trenerów personalnych, trenerów siły i kondycji, fizjoterapeutów, lekarzy medycyny oraz zespołów.

TRENOWANIE TWOICH SPORTOWCÓW Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANEJ NAUKI

Omegawave jest nieinwazyjną technologią, która ocenia zarówno mózg, jak i serce. Linia produktów Coach stanowi centralną jednostkę dla każdego eksperta od przygotowania fizycznego, umożliwiając analizę i zarządzanie wieloma sportowcami za pomocą tej samej aplikacji.

OMEGAWAVE PERSONAL

Dla indywidualnych sportowców.

ZOPTYMALIZUJ SWÓJ TRENING

Omegawave dostarcza danych dotyczących rodzaju treningu, na który twój organizm najlepiej jest przygotowany do przeprowadzenie w danym dniu. Jakie cechy fizyczne powinieneś trenować, aby osiągnąć największy efekt: wytrzymałość,szybkość i moc, siłę, czy koordynację i umiejętności? Jakie są twoje zalecane strefy treningowe tętna? Wykorzystaj informacje, aby maksymalnie wykorzystać każdą sesję treningową i zmniejszyć ryzyko kontuzji związanych z zmęczeniem, dzięki wiedzy o tym, kiedy twój organizm potrzebuje dodatkowego czasu na regenerację.