Zadzwoń do specjalisty: +48 507 507 004

Darmowa dostawa od 250 zł

Napisz do nas:  [email protected]

LepszaForma

Masz pytania?

+48 507 507 004

Nauka stojąca za terapią perkusyjną Theragun – skuteczność potwierdzona w poprawie regeneracji, zwiększeniu krążenia
2024-04-15

Nauka stojąca za terapią perkusyjną Theragun – skuteczność potwierdzona w poprawie regeneracji, zwiększeniu krążenia

Terapia na bazie perkusji i wibracji jest stosowana od wieków. Jednak dopiero niedawno wersje oparte na technologii były dostępne wyłącznie w placówkach klinicznych, wymagając stosowania dużego sprzętu. Therabody jako pierwsze opracowało i upowszechniło terapię perkusyjną, tworząc Theragun – przenośne urządzenie do terapii perkusyjnej. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu użytkownicy na całym świecie mogą korzystać z licznych […]

Terapia na bazie perkusji i wibracji jest stosowana od wieków. Jednak dopiero niedawno wersje oparte na technologii były dostępne wyłącznie w placówkach klinicznych, wymagając stosowania dużego sprzętu. Therabody jako pierwsze opracowało i upowszechniło terapię perkusyjną, tworząc Theragun – przenośne urządzenie do terapii perkusyjnej. Dzięki temu nowatorskiemu rozwiązaniu użytkownicy na całym świecie mogą korzystać z licznych korzyści płynących z terapii perkusyjnej Theragun w domu lub w podróży.

Więcej informacji o podejściu Therabody do metod badań naukowych oraz głównych wynikach badań i odkryciach dotyczących Theragun i terapii perkusyjnej można znaleźć na stronie Therabody.

Dlaczego badania naukowe są ważne?

Nauka i metody badań naukowych to najlepsze narzędzia, które ludzkość opracowała, aby zrozumieć otaczający nas świat. Badania naukowe są szczególnie istotne w branży zdrowia i wellness z kilku ważnych powodów:

  • Nauka napędza innowacje produktowe. Badania naukowe pomagają firmom tworzyć najlepsze możliwe produkty, które oferują najlepsze możliwe korzyści, szczególnie gdy chodzi o produkty wpływające na zdrowie umysłu i ciała.
  • Nauka tworzy spersonalizowane rozwiązania zdrowotne. W świecie pełnym produktów z różnymi twierdzeniami, konsumenci często zastanawiają się, które rozwiązania są dla nich najlepsze. Dokładne, bezstronne dowody naukowe mogą pomóc konsumentom zainwestować w swoje zdrowie i wellness. Dowody naukowe pomagają konsumentom lepiej zrozumieć, co konkretnie robią poszczególne produkty, co pomaga im podejmować świadome decyzje dotyczące ich dobrostanu.
  • Nauka prowadzi do odkrycia nowych korzyści produktów. W miarę jak produkty są coraz szerzej stosowane w różnych populacjach, badania naukowe mogą pomóc odkryć i udowodnić nowe korzyści wynikające z ich używania.

Zespół naukowy Therabody nieustannie pracuje, aby te trzy kryteria stanowiły fundament ich pracy, co ostatecznie przekłada się na produkty oparte na nauce, którym konsumenci mogą zaufać, aby spełnić swoje unikalne potrzeby wellness.

Sprawdź polecane przez nas produkty

Wysyłka na terenie Polski

Szybko i bezpiecznie

30 dni na zwrot

Bezproblemowa polityka zwrotów

Sprzęt z całego świata

Znane i cenione marki

Bezpieczne płatności

Szybkie płatności online