Zadzwoń do specjalisty: +48 507 507 004

Darmowa dostawa od 250 zł

Napisz do nas:  [email protected]

LepszaForma

Masz pytania?

+48 507 507 004

Porównanie trenażerów oddechu Airofit
2024-02-16

Porównanie trenażerów oddechu Airofit

Szukasz trenażera oddechu? Sprawdź przygotowane przez naszych specjalistów porównanie urządzeń Airofit, które pomoże Ci wybrać odpowiedni dla Ciebie model. Zestawienie funkcjonalności i możliwości trenażerów Airofit. Koniecznie sprawdź przez zakupem.

Trenażery oddechu Airofit

Czym jest Airofit i jak działa?

Airofit to system treningu oddechowego. Trener oddechu generuje opór na mięśnie oddechowe, podczas gdy aplikacja mobilna zapewnia Ci na żywo informacje zwrotne i prowadzi przez ćwiczenia, oraz umożliwia śledzenie postępów.

W czym Airofit różni się od innych trenerów oddechu?

Airofit jest pierwszym i jedynym prawdziwie inteligentnym trenerem oddechu na rynku. Jeden rozmiar nie pasuje do wszystkich, dlatego wszystkie programy treningowe Airofit są dopasowane do CIEBIE – uwzględnia on Twój wiek, rozmiar, płeć i preferencje. Airofit mierzy także Twoją podstawową pojemność płuc i siłę mięśni oddechowych. Wszystkie te dane są podstawą Twojego treningu i umożliwiają Ci rozpoczęcie i postępowanie przez trening w sposób właściwy.

Airofit jest również jedynym trenerem oddechu, który wychodzi poza prosty trening mięśni oddechowych (RMT). Adresuje także inne aspekty oddychania, takie jak siła oddechowa, pojemność życiowa, próg beztlenowy i relaks. Zapewniamy, że możesz trenować ciężej, szybciej się regenerować i co najważniejsze – osiągać lepsze wyniki.

 

Połączenie z aplikacją (bezprzewodowo) Tak Tak
Spersonalizowane programy treningowe Tak
Prosty plan treningowy Tak
Elastyczne sesje treningowe 17 4
Inteligentny przewodnik w aplikacji Tak Tak
Uproszczony przewodnik w aplikacji Tak
Regulowane poziomy trudności Tak Tak Tak
Test funkcji płuc Tak Tak
Informacje zwrotne w czasie rzeczywistym Tak Tak
Podgląd treningów Tak Tak Tak
Sledzenie postępów Tak
Statystyki Tak

Trening mięśni oddechowych (RMT)

Poprzez skierowanie się na konkretne mięśnie zaangażowane w oddychanie, trening mięśni oddechowych (RMT) pozwala użytkownikom rozwijać większe, silniejsze i bardziej wydajne mięśnie oddechowe. Od codziennego oddychania przez wydolność sportową po praktykę oddechu, RMT ułatwia każdy oddech, dostarczając więcej tlenu, gdy go potrzebujesz.

Sprawdź polecane przez nas produkty

Wysyłka na terenie Polski

Szybko i bezpiecznie

30 dni na zwrot

Bezproblemowa polityka zwrotów

Sprzęt z całego świata

Znane i cenione marki

Bezpieczne płatności

Szybkie płatności online